Żyrandol Pimlico - 3 źródła światła - Ciemnobrązowy PM3-DB Elstead Lighting - Retiring
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Żyrandol |
| Materiał | Mosiądz |
| Materiał dodatkowy | Kryształ |
| Kolor dominujący | Ciemnobrązowe |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Pimlico |
| Maksymalna długość | 1200 mm |
| Minimalna długość | 630 mm |
| Wysokość oprawy | 530 mm |
| Średnica | 440 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Kolor podsufitki | Ciemnobrązowe |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 50 x 50 x 50 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003