Żyrandol Marquette - 3 źródła światła QZ-MARQUETTE3 Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Żyrandol |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Szkło kryształowe K9 |
| Kolor dominujący | Postarzany brąz |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Marquette |
| Długość łańcucha/przewodu | Łańcuch: 2438 mm |
| Maksymalna długość | 3138 mm |
| Minimalna długość | 700 mm |
| Szerokość | 457 mm |
| Wysokość oprawy | 610 mm |
| Średnica | 457 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Kolor podsufitki | Postarzany brąz |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 67 x 54 x 39 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003