Żyrandol LUXORA LED 11705 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Rodzaj | Żyrandol |
| Materiał | Kryształ |
| Materiał dodatkowy | Nikiel |
| Kolor dominujący | Transparentny |
| Kolor uzupełniający | Nikiel |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 2700lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 120° |
| Żywotność (h) | 25000h |
| Moc maksymalna | 30W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Modern classic |
| Modyfikacja wysokości | Możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP |
| Szerokość (cm) | 60cm |
| Wysokość (cm) | max 120cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 69 x 17 x 69.5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003