Żyrandol Hartsville - 5 źródeł światła FE-HARTSVILLE5 Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Żyrandol |
| Materiał | Stal |
| Kolor dominujący | Kredowa biel |
| Kolor uzupełniający | Drewno |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Hartsville |
| Długość łańcucha/przewodu | Łańcuch: 1524 mm |
| Maksymalna długość | 2299 mm |
| Minimalna długość | 775 mm |
| Szerokość | 568 mm |
| Wysokość oprawy | 648 mm |
| Średnica | 568 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Kolor podsufitki | Kredowa biel |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 40,6 x 30,5 x 62,2 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003