Żyrandol Carisbrooke - 18 źródeł światła CB18-BLACK Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Żyrandol |
| Materiał | Stal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 18 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Carisbrooke |
| Długość łańcucha/przewodu | Łańcuch: 3000 mm |
| Maksymalna długość | 4250 mm |
| Minimalna długość | 1370 mm |
| Szerokość | 1430 mm |
| Wysokość oprawy | 1290 mm |
| Średnica | 1430 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Kolor podsufitki | Czarny |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 132 x 48 x 148 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003