Żyrandol Cambridge - 15 źródeł światła HK-CAMBRIDGE15 Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Żyrandol |
| Materiał | Lity mosiądz |
| Kolor dominujący | Oksydowany mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 15 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Cambridge |
| Długość łańcucha/przewodu | Łańcuch: 3048 mm |
| Maksymalna długość | 4040 mm |
| Minimalna długość | 1040 mm |
| Szerokość | 940 mm |
| Wysokość oprawy | 876 mm |
| Średnica | 940 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Kolor podsufitki | Oksydowany mosiądz |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 98 x 95 x 65 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003