Żyrandol Bolla - 5 źródeł światła HK-BOLLA5 Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Żyrandol |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Szkło opalowe |
| Kolor dominujący | Szczotkowany nikiel |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Bolla |
| Długość łańcucha/przewodu | Łańcuch: 1524 mm |
| Maksymalna długość | 2240 mm |
| Minimalna długość | 715 mm |
| Szerokość | 610 mm |
| Wysokość oprawy | 625 mm |
| Średnica | 610 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Kolor podsufitki | Szczotkowany nikiel |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 61 x 56 x 56 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003