Zestaw 5 żarówek BULB LED E27, A60 2W, 5 PC SET 7487 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | Żarówka |
| Materiał dodatkowy | E27 (duży gwint) |
| Kolor uzupełniający | Szkło |
| Strumień świetlny | 160lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła | 2200K |
| Kąt (°) | 360° |
| Żywotność (h) | 15000h |
| Moc maksymalna | 2W |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Szerokość (cm) | 6 cm |
| Wysokość (cm) | 10,5 cm |
| Uwagi | Przedmiotem oferty jest wyłącznie Reflektor / Lampa. W skład zestawu nie wchodzi szyna. Zdjęcia mają charakter poglądowy ukazujący, jak produkt prezentuje się na szynoprzewodzie. |
| Wymiary opakowania (cm) | 12 x 9.5 x 32 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003