Zawieszenie CAMELEON CABLE PO/MO E27 7 M 11934 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Zawieszenie |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Modyfikacja wysokości | Możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP |
| Wysokość (cm) | 700cm |
| Uwagi | Zastosuj z CAMELEON MONACO, CAMELEON POLARIS |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003