Zawiesie do systemu Cameleon CAMELEON CABLE SB G9 3,5 M 12091 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Zawiesie |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Jedwabisty grafit |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | G9 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Wysokość (cm) | 350 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 13.5 x 8 x 13.5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003