Żarówka BULB LED G9 barwa neutralna 7W 10933 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | Żarówka |
| Materiał | Ceramika |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PC |
| Gwint | G9 |
| Strumień świetlny | 900lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła | 4000K |
| Kąt (°) | 360° |
| Żywotność (h) | 25000h |
| Moc maksymalna | 7W |
| Częstotliwość | 50/60 |
| Napięcie | ~220-230V |
| Szerokość (cm) | 1.8 cm |
| Wysokość (cm) | 7.3 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 8 x 2.3 x 2.3 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003