ZWIS SPIDER WHITE V 9744 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Przewód w oplocie |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Modyfikacja wysokości | Tak (przez elektryka) |
| Wysokość podsufitki (cm) | 5 cm |
| Szerokość podsufitki (cm) | 15 cm |
| Szerokość (cm) | 15 cm |
| Wysokość (cm) | max 300 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 13 x 21 x 21 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003