ZWIS IMBRIA BLACK X 9680 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Przewód w oplocie |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 10 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Modyfikacja wysokości | Tak (przez elektryka) |
| Wysokość podsufitki (cm) | 6 cm |
| Szerokość podsufitki (cm) | 15 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 9.6 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 5.5 cm |
| Szerokość (cm) | 70 cm |
| Wysokość (cm) | max 130 cm |
| Długość (cm) | 126 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 16.5 x 18 x 126 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003