ZURI LED 11547 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Lampa stojaca / wbijana |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP54 |
| Strumień świetlny | 850lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 120° |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Moc maksymalna | 12W |
| IP | IP54 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | III |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Ogród |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość podstawy (cm) | 4.9 cm |
| Szerokość (cm) | 1.6 |
| Wysokość (cm) | 100 |
| Uwagi | Lampę można montować na dwóch rodzajach podłoża: twardym i miękkim. Dołączony w zestawie szpikulec umożliwia montaż na miękkim podłożu (gruncie). |
| Wymiary opakowania (cm) | 14.5 x 102.5 x 10.5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003