ZOLA LED 11545 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Lampa stojaca / wbijana |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP54 |
| Strumień świetlny | 100lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 360° |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Moc maksymalna | 3W |
| IP | IP54 |
| Napięcie | 24 V |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | III |
| Metoda montażu | Wolnostojący/Szpilka do gruntu /Blacha do twardego podłoża |
| Pomieszczenie | Ogród |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość podstawy (cm) | 10 cm |
| Szerokość (cm) | 2.6 |
| Wysokość (cm) | 100 |
| Uwagi | Lampę można montować na dwóch rodzajach podłoża: twardym i miękkim. Dołączony w zestawie szpikulec umożliwia montaż na miękkim podłożu (gruncie). |
| Wymiary opakowania (cm) | 11.5 x 83.5 x 8 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003