ZENITH L 11484 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Stal |
| Kolor dominujący | Umbra blue |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 lub GU10 ES111 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 20W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Modyfikacja wysokości | Możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP |
| Wysokość podsufitki (cm) | 7.5cm |
| Szerokość podsufitki (cm) | 5.5cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 34.4cm |
| Szerokość (cm) | 50cm |
| Wysokość (cm) | max 130cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 53 x 43 x 53 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003