ZAWIESIE Z ZASILANIEM DO LAMPY ITAKA BIAŁE CL ITAKA POWER SUPPLY KIT WHITE 8280 Nowodvorski
Dane techniczne
| Rodzaj | Zawiesie przeznaczone jest do lampy ITAKA 8460 oraz 8456 |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Aluminium lakierowane |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 2A |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Modyfikacja wysokości | Tak (przez elektryka) |
| Wysokość podsufitki (cm) | 8 cm |
| Szerokość podsufitki (cm) | 5.5 cm |
| Szerokość (cm) | 5.5 cm |
| Wysokość (cm) | max 175 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 12 x 12 x 12 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003