ZAWIESIE Z ZASILANIEM DO LAMPY CL OFFICE / HALL PRO POWER KIT BLACK 8288 Nowodvorski
Dane techniczne
| Rodzaj | Zawiesie z zasilaniem do lampy L OFFICE / HALL PRO POWER KIT |
| Materiał | Stal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| IP | IP52 |
| IP | IP52 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Modyfikacja wysokości | Nie |
| Szerokość (cm) | 5.5 cm |
| Wysokość (cm) | 220 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 7.5 x 7.5 x 14.5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003