ŻARÓWKA E14 3000K 18200 TK Lighting
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Żarówka |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Moc | max 6W LED |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | 3000K |
| Strumień świetlny | 806 lm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Kolor klosza | Transparentny |
| Materiał klosza | Szkło |
| Szerokość (cm) | 4.5 |
| Wysokość (cm) | 7.8 |
| Długość (cm) | 4.5 |
| Klasa energetyczna | E |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 4.5 x 4.5 x 9 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003