WISZĄCA KULA OGRODOWA CUMULUS S ZWIS 9751 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Transparentny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP65 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP65 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Wieszak |
| Pomieszczenie | Elewacja/Taras |
| Styl | Nowoczesny |
| Modyfikacja wysokości | Tak (przez elektryka) |
| Wysokość podsufitki (cm) | 3 cm |
| Szerokość podsufitki (cm) | 10 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 27 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 30 cm |
| Szerokość (cm) | 30 cm |
| Wysokość (cm) | max 140 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 32 x 32 x 32 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003