Vinola PND-56135B-040RPC-BK-3KS4K Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Vinola |
| Kolor klosza | Biały |
| Materiał klosza | Silikonowy |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 700 lm |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 3000K i 4000K |
| Styl | Nowoczesny |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 24W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 40 |
| Wysokość (cm) | 1.6 |
| Wysokość całkowita (cm) | 150 |
| Opcja ściemniania | Nie |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003