Vico PND-53675-048RPC-WH-3KS4K Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Vico |
| Kolor klosza | Biały |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 3200 lm |
| Barwa światła | Możliwość przełączania |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 3000K + 4000K |
| Styl | Nowoczesny |
| Napiecie | 220V |
| Moc | 38W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 48 |
| Wysokość (cm) | 3.5 |
| Wysokość całkowita (cm) | 150 |
| Opcja ściemniania | Nie |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003