Vico PLF-53675-078RC-BK-3KS4K-TRDIMM Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Vico |
| Kolor klosza | Biały |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 5300 lm |
| Barwa światła | Możliwość przełączania |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 3000K + 4000K |
| Styl | Nowoczesny |
| Napiecie | 220V |
| Moc | 60W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 78 |
| Wysokość (cm) | 6 |
| Opcja ściemniania | Tak |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003