Vetra IP65 OWG-705R/BF-WW Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Spot |
| Rodzaj | Lampa natynkowa – tuba |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP65 |
| Kolekcja | Vetra |
| Kolor klosza | Czarny |
| Lumeny | 3400 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | AC220-240V |
| IP | IP65 |
| Średnica (cm) | 11 |
| Wysokość (cm) | 16 |
| Opcja ściemniania | Nie |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003