Velada PND-34381-4-BK Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Aluminium, szkło |
| Kolor dominujący | Czarny mat |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Velada |
| Kolor klosza | Cieniowany, przyciemniony, szary |
| Materiał klosza | Szklany |
| Lumeny | 1810 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 20W |
| IP | IP20 |
| Szerokość (cm) | 57 |
| Długość (cm) | 57 |
| Wysokość całkowita (cm) | 47 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003