Valdes PND-22302-7-GD Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Aluminium, akryl |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 7 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Valdes |
| Kolor klosza | Biały |
| Materiał klosza | Akrylowy |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 1300 lm |
| Barwa światła | Wybór barwy przed zainstalowaniem |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 3000K/4000K/6000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 35W |
| IP | IP20 |
| Wysokość (cm) | 40 |
| Szerokość (cm) | 15 |
| Długość (cm) | 56,5 |
| Wysokość całkowita (cm) | 150 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003