VIS WH CG 10486 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Lamp podtynkowa |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GX53 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 12W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 |
| Napięcie | ~220-230V |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Pomieszczenie | Kuchnia |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt otworu | Okrągły |
| Wymiary otworu (cm) | 6.5 |
| Szerokość (cm) | 8.5 cm |
| Wysokość (cm) | 12 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 13 x 9.2 x 9 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003