VINEGAR SP1 CEMENTO szary 110462 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Gips |
| Kolor dominujący | Szary |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 15W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | OIL |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 140 x H 250 mm |
| Rozmiar klosza | Ø 140 x H 250 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Regulowana wysokość | 50 – 225 |
| Wysokość (cm) | 50 |
| Głębokość (cm) | 14 |
| Szerokość (cm) | 14 |
| Wymiary opakowania (cm) | 20,5 x 31 x 20,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003