VIGA WOOD LED SOSNA SZCZOTKOWANA ORZECH LAMPA SUFITOWA 11692 TK Lighting
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Orzech |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Kolekcja | VIGA |
| Moc | max 25W LED |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | 3000K |
| Strumień świetlny | 2807 lm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Szerokość (cm) | 120.5 |
| Wysokość (cm) | 16.5 |
| Długość (cm) | 5 |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| IP | IP20 |
| Uziemienie | 1 |
| Klasa energetyczna | E |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 15 x 15 x 130 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003