VERTIC LED 11607 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Stal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 800lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Kąt (°) | 100° |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Moc maksymalna | 19W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Nowoczesny |
| Modyfikacja wysokości | Możliwa przez elektryka z uprawnieniami SEP |
| Wysokość podsufitki (cm) | 15cm |
| Szerokość podsufitki (cm) | 5.5cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 140cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 1.3cm |
| Szerokość (cm) | 5.5cm |
| Wysokość (cm) | 220-300cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 154.2 x 7.3 x 8.8 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003