Uniwersalny moduł przewodzący do szynoprzewodów niskonapięciowych NANO-LVM 11735 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy NANO-LVM Magnetic |
| Rodzaj | Uniwersalny moduł przewodzący |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| IP | IP20 |
| IP | IP20 |
| Napięcie | DC 24V |
| Klasa ochroności | III |
| Metoda montażu | Do systemu NANO-LVM |
| Szerokość (cm) | 0.6cm |
| Wysokość (cm) | 1cm |
| Długość (cm) | 12.8cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 12 x 14.5 x 0.5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003