UT-LVM ROLLER LED 10W 11343 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy UT-LVM Magnetic |
| Rodzaj | Reflektorek / Lampa szynowa |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 1000lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Kąt (°) | 36° |
| Żywotność (h) | 40000h |
| Moc maksymalna | 10W |
| IP | IP20 |
| Napięcie | DC 48V |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | III |
| Metoda montażu | Do systemu LVM Ultra Thin |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 30.5cm |
| Szerokość (cm) | 4 |
| Wysokość (cm) | 150 |
| Wymiary opakowania (cm) | 4.5 x 43.5 x 4.5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003