UT-LVM LINE LED 12W 11333 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy UT-LVM Magnetic |
| Rodzaj | Reflektorek / Lampa szynowa |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 1000lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Kąt (°) | 110° |
| Żywotność (h) | 40000h |
| Moc maksymalna | 12W |
| IP | IP20 |
| Napięcie | DC 48V |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | III |
| Metoda montażu | Do systemu LVM Ultra Thin |
| Szerokość (cm) | 2.6 |
| Wysokość (cm) | 1.8 |
| Długość (cm) | 37.5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 38 x 2.5 x 3.5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003