UT-LVM FOCUS SWING LED 6W 11310 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy UT-LVM Magnetic |
| Rodzaj | Reflektorek / Lampa szynowa |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 500lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 30° |
| Żywotność (h) | 40000h |
| Moc maksymalna | 6W |
| IP | IP20 |
| Napięcie | DC 48V |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | III |
| Metoda montażu | Do systemu LVM Ultra Thin |
| Szerokość (cm) | 3.4 |
| Wysokość (cm) | 5.4 |
| Długość (cm) | 12.7 |
| Wymiary opakowania (cm) | 13.5 x 6 x 3.7 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003