UMILE SP3 biała 224541 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień | 5300 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Żywotność | 20000h |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 11,5W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | ULTRATHIN |
| Rozmiar klosza | L 30 x H 1000 x P 30 mm |
| Rozmiar rozety | 30 x 30 mm |
| Regulowana wysokość | 125 – 300 |
| Wysokość (cm) | 125 |
| Głębokość (cm) | 3 |
| Szerokość (cm) | 3 |
| Wymiary opakowania (cm) | 5 x 5,5 x 130 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003