Tuba HALO WHITE/BLACK 8195 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | Spot |
| Rodzaj | Natynkowy |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne ABS |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Skandynawski |
| Szerokość (cm) | 12.7 cm |
| Wysokość (cm) | 12.7 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 13.5 x 13.5 x 13.5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003