Traversi RX Suspended 170 White 4000K PRD-5470-170-WH-840-PN Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Rodzaj | Liniowa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Traversi RX Suspended 170 White 4000K |
| Kolor klosza | Biały |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 5000 lm |
| Barwa światła | Neutralna biel |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Styl | Nowoczesne Techniczne |
| Napiecie | 230V |
| Moc | 53W |
| IP | IP20 |
| Wysokość (cm) | 7 |
| Szerokość (cm) | 5,4 |
| Długość (cm) | 170 |
| Wysokość całkowita (cm) | 120 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003