Tordi WL-94721-1A-GRN Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Stop metali |
| Materiał dodatkowy | Szkło, ceramika |
| Kolor dominujący | Zielony |
| Kolor uzupełniający | Biały mat |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Tordi |
| Kolor klosza | Biały, opalowy, zielony |
| Materiał klosza | Szkło, ceramika |
| Lumeny | 903 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 8W |
| IP | IP20 |
| Wysokość (cm) | 34,6 |
| Wysokość całkowita (cm) | 34,6 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003