Timbo FD-23913-100W Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Naświetlacz |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP65 |
| Kolekcja | Timbo |
| Kolor klosza | Szary |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 10000 lm |
| Barwa światła | Neutralna biel |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | AC220-240V |
| Moc | 100W |
| IP | IP65 |
| Wysokość (cm) | 24 |
| Szerokość (cm) | 2,6 |
| Długość (cm) | 20 |
| Opcja ściemniania | Nie |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003