Tiara PND-77362-3-24W-GD Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafony |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Tiara |
| Kolor klosza | Przezroczysty |
| Materiał klosza | Szklany |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 2603 lm |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Klasyczne |
| Napiecie | 230V |
| Moc | 24W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 17 |
| Szerokość (cm) | 50 |
| Długość (cm) | 50 |
| Wysokość całkowita (cm) | 40 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003