Thiago GS-LCLC BK Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP44 |
| Kolekcja | Thiago |
| Kolor klosza | Poliwęglan |
| Lumeny | 1440 lm |
| Barwa światła | Neutralna biel |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 175-265V |
| Moc | 18W |
| IP | IP44 |
| Wysokość (cm) | 6,5 |
| Szerokość (cm) | 4,5 |
| Długość (cm) | 62 |
| Wysokość całkowita (cm) | 62 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003