Testa PND-84938-4V-BK Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Akryl, szkło |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Biały, przezroczysty |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Testa |
| Kolor klosza | Biały, przezroczysty |
| Materiał klosza | Szkło |
| Lumeny | 1000 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220V-240V |
| Moc | 16W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 16 |
| Wysokość (cm) | 60 |
| Wysokość całkowita (cm) | Wys. całk. 160 cm |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003