TUTOIA 11684 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Regulowany z włącznikiem |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Beżowy |
| Kolor uzupełniający | Silk gray |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | E27, GU10 R35 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 10W only LED, 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Źródła światła | 2 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość sekcji świetlnych | 2 |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Sypialnia |
| Odstawalność od ściany (cm) | 28.5cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość podsufitki (cm) | 13cm |
| Szerokość podsufitki (cm) | 4cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 16.5cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 23cm |
| Szerokość (cm) | 23cm |
| Wysokość (cm) | 25.5-30cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 24.5 x 22.5 x 24.5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003