TUTOIA 11683 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Beżowy |
| Kolor uzupełniający | Silk gray |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 HzHz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Źródła światła | 1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Produkt wolnostojący |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 30cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 46cm |
| Szerokość podstawy (cm) | 34cm |
| Szerokość (cm) | 46cm |
| Wysokość (cm) | 163cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003