TUBA HERMETYCZNA IP44 HEXA WHITE 9564 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Spot |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP44 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP44 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Pomieszczenie | Elewacja/Taras |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość (cm) | 10.8 cm |
| Wysokość (cm) | 9.4 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 11 x 11.8 x 11.8 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003