TEO LED LAMPA WISZĄCA 960 6615 TK Lighting
towar niedostępny
Opis
| Rodzaj oprawy oświetleniowej: | Lampa wisząca |
| Materiał stelaża: | Stal lakierowana|Drewno |
| Ilość płomieni: | 1 |
| Źródło światła: | LED - 36W |
| Barwa światła: | Ciepła 2200 K - 3200 K |
| Głębokość lampy (cm): | 96 |
| Szerokość lampy (cm): | 5 |
| Wysokość lampy (cm): | 100 |
| Wymiary opakowania (cm): | 101 x 9 x 8,5 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy | Drewno |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Drewno |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Moc | 36W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | Ciepła 2200 K - 3200 K |
| Szerokość (cm) | 5 |
| Wysokość (cm) | 100 |
| Długość (cm) | 96 |
| Uziemienie | Tak |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 101 x 9 x 8,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003