TABY LED Plafon Chrom/Biały 105621 Markslojd
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP44 |
| Strumień świetlny | 750lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 120° |
| Moc maksymalna | 9W |
| Klasa bezpieczeństwa | CLASS I |
| IP | IP44 |
| Napięcie | 12V |
| Szerokość (cm) | 25 |
| Głębokość (cm) | 25 |
| Wysokość (cm) | 8,5 |
| Materiał klosz | Plastik |
| Kolor klosz | Biały |
| Metoda montażu | Śruba |
| Wymiary opakowania (cm) | 25,5 x 9,5 x 26 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003