Średnia lampa wisząca Gentry - 4 źródła światła - Polerowany mosiądz HK-GENTRY-P-M-PB Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Lity mosiądz |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Polerowany mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Gentry |
| Długość łańcucha/przewodu | Łańcuch: 1520 mm |
| Maksymalna długość | 2169 mm |
| Minimalna długość | 600 mm |
| Szerokość | 297 mm |
| Wysokość oprawy | 494 mm |
| Średnica | 297 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Kolor podsufitki | Polerowany mosiądz |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 56,5 x 38 x 38 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003