Średni półplafon Trilogy - 3 źródła światła - Stary brąz QZ-TRILOGY-SF-M Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Półplafon |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Szkło z bąbelkami powietrza |
| Kolor dominujący | Stary brąz |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Trilogy |
| Szerokość | 406 mm |
| Wysokość oprawy | 302 mm |
| Średnica | 406 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Kolor podsufitki | Stary brąz |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 47,5 x 47 x 37 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003