Spot MONO LONG M BLACK/GOLD 7674 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Reflektorki i spoty |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne ABS |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość podsufitki (cm) | 2 cm |
| Szerokość podsufitki (cm) | 7 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 10.5 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 5.5 cm |
| Szerokość (cm) | 7 cm |
| Wysokość (cm) | 36-41 cm |
| Długość (cm) | 10-11.5 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 7.5 x 7.5 x 44 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003